-->

پیکر پاک شهید "سید جلیل میری" در کرج تشییع شد

    •••••  پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۴ — ۱۶:۴۵
تعداد بازدید : ۱۵۹۱   

 

مراسم پر شکوه تشییع پیکر پاک شهید "سید جلیل میری ورکی" شهید غواص تازه تفحص شده در کرج برگزار شد.

به گزارش محفل پیشکسوتان جهاد و شهادت به نقل از تسنیم از کرج، آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی‌همدانی نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در مراسم تشییع شهید غواص تازه تفحص شده "سید جلیل میری ورکی" که ظهر امروز با حضور خیل کثیر مردم شهیدپرور استان البرز، فرمانده سپاه البرز، استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، فرمانده انتظامی و برخی اعضای شورای شهر کرج برگزار شد، اظهار داشت: مدافعان حریم ولایت و امامت بعد از بیش از 26 سال به آغوش ملت و جامعه بازگشتند.
وی با بیان اینکه شور و هیجان موجود در مراسم تشییع این شهید والامقام برگرفته از باورهای دینی و انقلابی آحاد مردم مسلمان این منطقه است، افزود: امید است این مراسم همان‌گونه که با حضور مردم با اقتدار و عظمت آغاز شد، به پایان برسد.
امام جمعه کرج با تاکید بر اینکه تشییع جنازه شهید سید جلیل میری ورکی شعار مردانگی، اقتدار، صلابت، استحکام و استکبار‌ستیزی است، تصریح کرد: نباید از این مسیر دور شد، باید همواره در مسیر راه حق قدم برداشت.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، شهید "سید جلیل میری وَرکی" جزء شهدایی است که در عملیات کربلای 4 در منطقه ام‌الرصاص اسیر و توسط رژیم صدام به شهادت رسید.
این شهید جزء 175 شهید غواصی بود که در عملیات کربلای 4 در گور دسته‌جمعی دفن شدند.
پیکر پاک این شهید گرانقدر پس از تشییع در امامزاده طاهر کرج به خاک سپرده شد.


نسخه چاپی
                   

کلید واژه ها:   تشییع   شهدا        
 

  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

  ایمیل:
(در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)  

     نظر :    
 
 
 

    

رویدادهای اخیر