-->

پیام تسلیت سرلشکر سلیمانی در پی شهادت فرمانده سپاه بدر

    •••••  چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ — ۱۵:۳۳
تعداد بازدید : ۱۷۲۲   

 

شهید المحمداوی با جهاد خستگی‌ناپذیر سال‌های متمادی خود علیه جبهه استکبار و جریان ملحد تکفیری، داعشی الگو و اسوه همه مجاهدان و رزمندگان جبهه مقاومت شده است.

به گزارش محفل پیشکسوتان جهاد و شهادت به نقل از تسنیم، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی شهادت فرمانده عملیات سپاه بدر عراق را تسلیت گفت.
در پیام تسلیت سرلشکر سلیمانی آمده است:
«سرزمین عراق و حرم آل‌الله به خود می‌بالد که پاسداران و محافظان دلاور، مخلص، شجاع و مؤمنی همانند فرمانده شهید ابومنتظر را در دامن خود پرورش داده که با جهاد خستگی‌ناپذیر سال‌های متمادی خود علیه جبهه استکبار و جریان ملحد تکفیری، داعشی الگو و اسوه همه مجاهدان و رزمندگان جبهه مقاومت شده است.
اینجانب شهادت فرمانده مخلص و مهذب برادر عزیز ابومنتظر را به خانواده گرانقدر شهید، امام خامنه‌ای عزیز حفظه‌الله و امت انقلابی و مسلمان تبریک و تسلیت عرض نموده و اطمینان دارم که اهداف و آرمان‌های این فرمانده شهید با جهاد همرزمانش تا پیروزی نهایی جبهه حق بر باطل ادامه خواهد یافت.»
سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه.
شهید "حاتم اسود محمد" ملقب به ابومنتظر المحمداوی در سال 1967 میلادی در خانواده‌ای مذهبی در استان میسان به دنبال آمد. وی در اوایل دهه هشتاد میلادی به همراه خانواده‌اش به ایران مهاجرت کرد و در سال 1984 به نیروهای بدر پیوست.
وی در سال 1985 از سوی سرلشکر شهید سپاه بدر "ابومحمد الطیب" برای همکاری اطلاعاتی در هور الهویزه برگزیده شد. بروز حادثه در سامرا و ایجاد مشکل در یکی از پاهایش مانع از ادامه فعالیت‌هایش نگردید تا اینکه سرانجام در سرزمین امامان به شهادت رسید.
شهید المحمداوی، مسئول عملیات سپاه بدر هفته گذشته در عملیات آزادسازی منطق صقلاویه در فلوجه و پاکسازی آن از لوث تکفیری‌های داعش به شهادت رسید. مراسم بزرگداشت این مجاهد خستگی ناپذیر و عارف وارسته، امروز سه‌شنبه در دولت آباد تهران برگزار شد.


نسخه چاپی
                   

کلید واژه ها:   شهادت   مدافع حرم        
 

  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

  ایمیل:
(در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)  

     نظر :    
 
 
 

    

رویدادهای اخیر