-->

ظریف: هیچ دغدغه ای جز اعتلای سیاست خارجی ندارم

    •••••  چهارشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ — ۱۱:۲۷
تعداد بازدید : ۱۱۰   

 

به گزارش تحلیل ایران، «محمد جواد ظریف» روز چهارشنبه در حساب اینستاگرام خود افزود: از محبت های سخاوتمندانه و حمایت های بی دریغ و مردم عزیز و دلاور ایران، نخبگان ارجمند و مسئولین محترم در طول دوران خدمتگزاری بویژه در 30 ساعت گذشته بسیار سپاسگزارم.
وی با بیان این که عمری است که دل در گرو خدمت به این مرز و بوم و مردم بزرگ دارم، یادآور شد: به عنوان خدمتگذاری کوچک هیچ دغدغه ای جز اعتلای سیاست خارجی و اعتبار وزارت امور خارجه به عنوان مسئول پیشبرد سیاست خارجی و خط مقدم دفاع از منافع ملی و حقوق مردم شریف ایران در عرصه بین المللی نداشته ام.
وزیر امور خارجه تاکید کرد: امیدوارم وزارت امور خارجه با همکاری و همدلی همگان و درایت و نظارت رهبر معظم انقلاب اسلامی و رییس جمهوری بتواند کلیه مسئولیت های خود را در چارچوب قانون اساسی، قوانین کشور و سیاست های کلی نظام با اقتدار و صلابت به انجام رساند.
به گزارش ایرنا، رییس جمهوری امروز در پاسخ به نامه وزیر امور خارجه گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری “امین، غیور، شجاع و‌متدین” و در خط مقدم ایستادگی در برابر فشارهای همه جانبه آمریکا قرار دارید؛ پذیرش استعفای شما را بر خلاف مصالح کشور می دانم و با آن موافقت نمی کنم
وی تاکید کرد: اینجانب نسبت به فشارهای وارده به دستگاه دیپلماسی کشور، دولت و حتی رئیس جمهور منتخب مردم به خوبی آگاهم. ما به عهدی که با خدا و ملت بسته ایم ، تا پایان وفادار می مانیم و اطمینان دارم که به فضل الهی از این مرحله سخت عبور خواهیم کرد.
روحانی خاطرنشان کرد: جناب عالی مورد اعتماد اینجانب و مجموعه نظام جمهوری اسلامی و به خصوص مقام معظم رهبری هستید. شما با قوت ، شجاعت و درایت به مسیر خود ادامه دهید که خداوند با بندگان صالح خود است.


نسخه چاپی
                   

کلید واژه ها:   محفل پیشکسوتان          
 

  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

  ایمیل:
(در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)  

     نظر :    
 
 
 

    

رویدادهای اخیر