-->

رونمایی از دستاوردهای جدید پلیس ایران

    •••••  دوشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۸ — ۱۱:۲۲
تعداد بازدید : ۷۳   

 

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا سردار حسین اشتری صبح امروز در مراسم افتتاحیه نمایشگاه ایپاس 2019 (نمایشگاه تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی) با بیان اینکه با استفاده از مبتکران داخلی نمایشگاه ایپاس 2019 رشد خوبی نسبت به سالهای گذشته داشته، اظهار کرد: تحقق امنیت در هر کشوری جزو وظیفه ذاتی مسئولان آن کشور است.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: در جمهوری اسلامی ایران امنیتی باثبات و مثال‌زدنی داریم، به‌واسطه تجهیزات پلیسی، نظامی و امنیتی شاهد امنیت بسیار خوبی هستیم. در آینده بیشتر باید از تجهیزات و افراد استفاده کنیم، قدرت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری باید همزمان در خدمت جوامع بشری باشد، یکی از برنامه‌ها در ناجا هوشمند‌سازی پلیس جمهوری اسلامی ایران است.

این مقام انتظامی ادامه داد: پلیس الکترونیک امروز جا افتاده است، باید زیرساختها تا سه سال آینده ایجاد شود و می‌توانیم به‌سمت پلیس هوشمند حرکت کنیم.

اشتری ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، متذکر شد: در هفته ناجا برخی از دستاوردهای جدید را رونمایی می‌کنیم. امسال به‌فرموده مقام معظم رهبری سال رونق تولید است و نیروی انتظامی نشان داد در این حوزه گامهای خوبی برداشته است.

وی با اشاره به گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی، یادآور شد: در این چهل سال که کاملاً جمهوری اسلامی ایران تحت فشار قرار گرفته بود و تحریمهای ناروا و ناعادلانه وارد شد شاهد پیشرفتهایی در حوزه‌های مختلف اعم از تجهیزات دفاعی بودیم و اکنون در حوزه تجهیزات دفاعی جزو کشورهای پیشرفته هستیم.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در دهه پنجم انقلاب اسلامی شاهد رشد و شکوفایی بیشتری خواهیم بود و می‌توانیم بدون نیاز به کشورهای بیگانه روی پای خود بایستیم، هر کجا به کشورهای متخاصم اعتماد کردیم شکست خوردیم و هر کجا اعتماد نکردیم و روی پا خود ایستادیم، پیروز شدیم.

اشتری افزود: وعده‌های طرفهای مقابل ایران در مذاکرات چندساله گذشته هیچ کدام عملی نشد و جمهوری اسلامی ایران تنها طرف مذاکرات بود که به عهد خود پایبند بود که البته آن هم حدی دارد و مسئولان به‌دلیل عدم انجام تعهد از سمت کشورهای دیگر، تصمیمات جدید را گرفتند.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه امروز اعتماد مردم به پلیس جمهوری اسلامی ایران نسبت به سالهای گذشته افزایش پیدا کرده، یادآور شد: نیروی انتظامی در دوران دفاع مقدس بیش از هشت هزار و 500 شهید، 13 هزار جانباز و دو هزار آزاده تقدیم این مرز و بوم کرد و پنج هزار پلیس نیز بعد از دفاع مقدس به شهادت رسیدند.


نسخه چاپی
                   

کلید واژه ها:   محفل پیشکسوتان          
 

  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

  ایمیل:
(در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)  

     نظر :    
 
 
 

    

رویدادهای اخیر