-->

نیروی دریایی سپاه با اقتدار از خلیج فارس حفاظت می کند

    •••••  یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ — ۱۱:۲۰
تعداد بازدید : ۸۹   

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سردار رمضان زیراهی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با تشریح جنگ تحمیلی و عملیات‌های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: عملیات کربلای 5 و والفجر8 از جهات گوناگون دارای ویژگی‌هایی بود که منطقه دوم دریایی سپاه عملیات‌های  مقابله به مثل  انجام داد.

وی با اشاره به برگزاری یادواره شهدای حماسه 16 مهر ماه افزود:‌ شانزدهم مهر ماه سال 66 به فرماندهی سردار نادر مهدوی و همرزمانش در مقابله مستقیم با نیروهای نظامی امریکا در خلیج فارس ضربات مهلکی بر پیکره دشمن وارد کردند و به شهادت رسیدند.

فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه 16 مهرماه روز نیروی دریایی سپاه دانست و خاطرنشان کرد: به همین مناسبت 15 مهرماه محل شهادت سرداران مبارزه با آمریکا در خلیج فارس با حضور خانواده‌ها معظم شهدا و رزمندگان گلباران می‌شود.

سردار زیراهی افزود: ‌16 مهرماه نیز در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر مراسم ویژه‌ای به یاد رشادتها و حماسه آفرینی‌های شهید نادر مهدوی و همرزمانش و بعد از ظهر این روز نیز مراسمی در گلزار شهدای بحیری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه نیروی دریایی سپاه با اقتدار از خلیج فارس صیانت و حفاظت می‌کند خاطر نشان کرد: اکنون امنیت مطلوبی در خلیج فارس حاکم است و علت برخی ناامنی‌ها حضور استکبار جهانی در این آبراه است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریای سپاه  با اشاره به اینکه امنیت خلیج فارس توسط کشورهای حاشیه خلیج فارس که برادر و دوست ما هستند تامین می‌شود گفت:‌ استکبار جهانی برای تامین منافع نامشروع خود قصد ایجاد ناامنی در خلیج فارس دارد و با ایران هراسی و فراهم کردن جوی ناامن قصد دارد این منطقه را ناامن جلوه دهد ولی اکنون امنیت کامل و قابل قبولی در خلیج فارس حکم‌فرماست.


نسخه چاپی
                   

کلید واژه ها:   محفل پیشکسوتان          
 

  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

  ایمیل:
(در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)  

     نظر :    
 
 
 

    

رویدادهای اخیر